Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Nissan Qashqai

€7,200
2008' Nissan Qashqai photo #1
2008' Nissan Qashqai photo #2
2008' Nissan Qashqai photo #3
2008' Nissan Qashqai photo #4
2008' Nissan Qashqai photo #5
2008' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Expired
3 months, 1 week ago
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET NISSAN QASHQAI VITI 2008 . . KAMIO AUTOMAT . . LENDA DIESEL . . .FUQIA MOTORRIT 2.0 . . 4 X4 . .SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ME DOGANE TE PAGUAR . . NE GJENDJE PERFEKTE NGA TE GJITHA . . .MUNDESI FINANCIMI NOA BANK . ..202 388 KM . . .FULL OPTION SIC DUKET NE FOTO . . NDODHEMI NE ELBASAN . . CMIMI 7200 EURO !!!

Support Ukraine