2008' Nissan Qashqai photo #1
2008' Nissan Qashqai photo #2
2008' Nissan Qashqai photo #3
2008' Nissan Qashqai photo #4
2008' Nissan Qashqai photo #5
2008' Nissan Qashqai photo #6
6 photos

2008' Nissan Qashqai

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,000
Published 16 June 2024ID: 5CGAvM

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2008' Nissan Qashqai

NISSAN QASHQAI Panorame , 2.0 DCI, Nafte, Automat 6G Tronic , 4×4 ( Te kater rrotat aktive behen nga ana juaj kur ju duhen ) , e sapoardhur nga Zvicra, 195.000 mije km te shoqeruara me liber sherbimesh te cilat mund ti kontrolloni ne koncensionarin e NISSAN ne Tirane , dogane e paguar gati per targa, Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike , xhenerike dhe vizuale pa pasur nevoje per asnje sherbim nga ana juaj.
Disponon keto Opsione:
Abs, Esp, Airbag, Tavan Panoramik, Klima dixhitale me dy zona ajri, Pilot automatik dhe Limitator shpejtesie , Sendilje me ngrohje, Sallon lekure shume i paster, Xhama elektrik, Pasqyra elektrike me palosje, Pasqyra e mesit antiverbuese ndaj dritave te gjata, Drita Xenon me larje, Sensor dritash, Sensor shiu , Sensor parkimi origjinal te Nisan , Radio
Cd, Bluetooth per telefonata origjinal i Nisan , Bagazhier me 6 CD , Hapje dhe mbyllje e makines me prekje dhe Ndezje pa çeles, Kompjuter bordi , Timon Multifunksional , Goma te reja BARUM te 2022 , Disqe Alumini 16 , 2 çelsa , ISOFIX , Gome rezerve etj.
CMIMI I PADISKUTUESHEM.

Support Ukraine