Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Nissan NV200

€7,700
2012' Nissan NV200 photo #1
2012' Nissan NV200 photo #2
2012' Nissan NV200 photo #3
2012' Nissan NV200 photo #4
2012' Nissan NV200 photo #5
2012' Nissan NV200 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: White

Nissan NV 200 BENZIN 1.6 VITI 2012
E IMPORTUAR NGA ZVICRA
ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
GATI PER TARGA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 March 2024
Support Ukraine