Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Nissan Nv200

€7,300
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

NISSAN NV 200 VITI 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 1.5 NAFT SUPER EKONOMIKE
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL
ME CAMERA PARKIMI, GOMA TE REJA
GJENDJE PERFEKTE

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 February 2023
Support Ukraine