Report This Ad!
Bookmark This

2008' Nissan Note

€3,199
  • 2008 Nissan Note in Durres, Albania
  • 2008 Nissan Note in Durres, Albania - 2
  • 2008 Nissan Note in Durres, Albania - 3
  • 2008 Nissan Note in Durres, Albania - 4
  • 2008 Nissan Note in Durres, Albania - 5
  • 2008 Nissan Note in Durres, Albania - 6
Body: Hatchback
Mileage: 160000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet nissan note viti 2008 motorri 1.4 benzine kamio manuale ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targim.Kondicioner radio cdplayer 2 celsa xhama elektrik xhama te zi origjinal kompjuter bordi komanda ne timon disqe alumini gomat 90%,ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike si dhe e paster nga jashte dhe brenda ne tapiceri,te gjitha sherbimet e kryera rregullisht dhe me liber sherbimi,mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar

  • 069Show phone
  • Durres
  • 1 August 2021