Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Nissan Navara

€10,500
6 photos
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Green

Shitet Nissan Navara 2.5 Diesel 4x4,viti 2008,Kambio Automatike,xhama elektrik,pasqyra elektrike,komanda ne timon,hapje mbyllje me pult,2 celesa,sallon cope shum i paster,kondicioner digital,shkalle,km 260000,disqe alumini,goma 80%,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike,xhenerrike dhe estetike.Makina eshte e sapoerdhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 10500€.I diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Pogradec
  • 6 April 2022