Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Nissan Micra

€5,650
2012' Nissan Micra photo #1
2012' Nissan Micra photo #2
2012' Nissan Micra photo #3
2012' Nissan Micra photo #4
2012' Nissan Micra photo #5
2012' Nissan Micra photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet NISSAN MICRA Full Option , Automat ( Kamio me vaj ), 1.2 benzine PURE DRIVE ( Motorr me Zinxhir ,shume ekonomik ) , 11/2011, EURO 5, SWISS EDITION, 175.000 mije km origjinale te shoqeruara me liber sherbimesh si dhe mund te kontrollohen nga ana juaj tek koncesionari i NISSAN ne Tirane.
Sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar dhe gati per targim.
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike , xhenerike dhe vizuale me te gjitha sherbimet e bera ne Zvicer pa pasur nevoje per asnje sherbim nga ana juaj.
Disponon keto opsione:
-Tavan Panoramik
-Keyless Go ( Hapje, mbyllje dhe ndezje pa çeles )
-Buton Start Stop per ndezje dhe fikje
-Sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal te fabrikes si dhe shfaqen ne ekran
-Sistem ECO DRIVE ( fiket dhe ndizet automatikisht kur ndalon ne trafik)
-Navigator me touch origjinal i paisur me SD CARD, Bluetooth per telefonata, AUX per muzike, CD , Radio
-Klimatizator dixhital
-Dalje USB dhe AUX origjinale e makines
-Pasqyra elektrike me palosje
-Kompjuter bordi
-Timon multifunksional
-Pilot automatik
-Drita Led te parakolpi
-Opsioni SPORT tek kamio
-Ambient Light per naten
-Sensor dritash
-Sensor shiu
-Xhama elektrik
-Mbyllje qendrore
-Goma 15' te reja 2022
-Gome rezerve
-Sendilje te palosshme
Etj

  • 067Show phone
  • Durres
  • 2 January 2024
Support Ukraine