Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2018' Land Rover Range Rover Velar

€49,000
2018' Land Rover Range Rover Velar photo #1
2018' Land Rover Range Rover Velar photo #2
2018' Land Rover Range Rover Velar photo #3
2018' Land Rover Range Rover Velar photo #4
2018' Land Rover Range Rover Velar photo #5
2018' Land Rover Range Rover Velar photo #6
6 photos
Age: 6 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

-Range Rover VELAR
- D-300 (HSE)
-SUPER FULL OPTIONS
-Motorri 2,993 ccm ,300 hp (R-dynamic) Pa Taks Lluksi '"
-Individual Designo
-Viti 2018 (Dale ne qarkullim 2018)
-Distronic
-Kamera 360°
-Muzika Meridian 3D
-Tavan Panoramike
-Eco System
-Sendilje Me Ngrohje/Ftohje Masazh Para
-Sendiljet Me Memory 123M
-Bagazh Me Buton
-Fenere Matrix
-Interior lekure dhe Me Qepje - Timoni me marshe +/-
-Hapje mbyllje dhe ndezje pa celes Push Start/Stop
• Pasqyra me Blind Spot Assist
- Landrover MMI Multimedia me Sim Card dhe SD Card, Bluetooth, HDD, dhe Navigator GoogleEarth.
-Landrover Drive Select
-Sport Plus Package
-Sinjalizus Per Radar
-Timon me Ngrohje
-Timon Multifunksional
-Suspension Sport etj.
-Targe e Perzhgjedhur
-Varja , filtra te sapo ndruara
Cmimi:( I diskutushem)

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 4 February 2024
Support Ukraine