Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Land Rover Range Rover Sport

€30,000
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #5
2015' Land Rover Range Rover Sport photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 8 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

📁 SHITET
🔴 Cmimi : 30.000 Euro pak i Diskutueshem
⭐️ Mundesi Nderrimi ⭐️

📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 Range Rover 3.0 Diesel 4x4
📁 Autobiography Sport HSE Black Edition V6 Full Option ( 300 Hp )
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika ( 1 Pronare )
📁 E sapo Targuar ( Me Targa te Personalizuara )
📁 Kambio Automat 9G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 3.0 Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 177.000 Km te certefikuara
📁 Konsumi / Kombinim 6.7 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima 2 Zonale
📁 Full Panorama Autobiography
📁 Navi Full Cd Dvd Phone Radio Bluetooth Video etj
📁 Pilot Automat , F1
📁 Komando ne timon
📁 2 Celesa , Hapje Mbyllje , Alarm , Ndezje Dritash
📁 Start / Stop ( Auto Hold & Fikje Ndezje ne semafor )
📁 Tapiceri Lekure ngjyre bezhe e hapur shum e paster dhe sendilje full elektrike
📁 Sistemi i amortizimit Auto , Sport / Comfort / Normal
📁 Ngjyre E zeze Black Edition perle shum e paster
📁 Feneret para Auto , Full Xeno Bixeno dhe Led
📁 Frexha Inteligjente
📁 Stopat Mbrapa Full Led
📁 Sensore Parkingu 360 grad
📁 Kamera
📁 Pasqyrat Elektrike me palosje + Registenc
📁 Xhamat e pasem te zi origjinal
📁 Disqe 21 Origjinal RR
📁 Goma 90% te reja
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohet gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 8 November 2023
Support Ukraine