Bookmark This

2011' Land Rover Range Rover Sport

€16,500
Report This Ad!
  • 2011 Land Rover Range Rover Sport in Tirane, Albania
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

RANGE SPORT 3.0 NAFTE HSE KAMIO AUTOMAT VITI 2011 OPSIONET - TAVAN XHAMI- KSENO BIKSENO FENER INTELIGJENT KTHEHEN SIPAS KTHESAVE ME LED - RIMESO DRURI - MAVI MADH ME TOUCH - TIMON MULTIFUNKSIONAL MEMORJE - TIMON ME NGROHJE - KOMANDA NE TIMON - PILOT AUTOMATIK - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - KAMERA 360 GRAD - SENSOR SHIU - SENSOR DRITASH - KLIMA BIZONALE NE GJENDJE PUNE SHUM TMIRE - SERDILE ME MEMORJE DHE NGROHJE - USB AUX FM CART MEMORJE ETJ - SISTEM AIR MATIC ME 4 POZICIONE - DISQE ALUMINI 4 GOMAT E REJA - ETJ ETJ MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE...Cmimi ==> 16500 euro okazion MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM. => autoandii

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 8 December 2020