Bookmark This

2011' Land Rover Range Rover Sport

€16,500
Report This Ad!
  • 2011 Land Rover Range Rover Sport in Tirane, Albania
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Range Rover Sport S 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2011 me 169.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike , navigator , klima bizonale , komando ne timon , marsha ne timon , pedana anesore , disqe alumini , sensore parkimi , fener stopa LED , drita kseno , dopjo xham , sherbimet e bera ne kohe , super gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 16.500€ i dikutushem ose nderohet...Cel-0682036363 Viber—WhatsApFacebook---Erjon AutoInstagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 December 2020