Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Land Rover Range Rover Sport

€12,950
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #1
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #2
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #3
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #4
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #5
2010' Land Rover Range Rover Sport photo #6
6 photos
Age: 13 years
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Range Rover Sport, Viti- 2010,motorr 3.0 TDV 6 HSE LUXURY 197000km origjinale, me te drejt kontrolli te Land Rover, cdo sherbim i ndjekur ne Zvicer ku jane nderruar: , sistemi frenimit komplet, dhe vaj filtra
Ekstrat: Mjeti disponon pothuajse te gjitha ekstrat e mundshme te Range Roverit Sport pasi eshte versioni Luxury Serdile para mbrapa me ngrohje, me memorje elektrike me fryeje me ajer, impjant muzike Herman kardon logic 7, Timon me ngrohje, sensor parkimi + kamera, Navigator me touch me hartat e reja+ bagazhier+ tel+ USB+Aux+bluetooth+DVD ,pilot automatik, pasqyra me palosje kur mbyll makinen,Start-Stop ndezje me gisht, me boxho xhami, sensor shiu dhe drite, xhama te zinj, fener me larje biksenon me led qe kthehen sipas timonit , disqe alumini 21 te zeza me goma te reja + disqe rrezerve te tjera me goma, pedane shkalle, etj............................. Mjeti eshte ne gjendje PERFEKTE, Makina esht sapo ardhur nga ZVICRA, me dogan te paguar.
Cmimi i diskutueshem 12950€

Support Ukraine