Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Land Rover Range Rover Sport

€9,400
6 photos
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Range Rover Sport 2.7nafte e vitit 2009 ne dokumenta,Autobiography look,ULTIMATE EDITION,pedana anesore,goma te reja,Xenon,komanda ne timon,sallon lekure e paster dhe tapiceri prej kamoshi.Makina eshte ne gjendje te mire pune me sherbime te kryera,letrat te paguara per 1 vit.

  • 069Show phone
  • Korce
  • 29 March 2022