Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Land Rover Range Rover Sport

€10,900
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

SHITET RANGE ROVER SPORT VITI FUND 2008. NAFTE 2.7. LOOK AUTOBIOGRAPHY 2012. FULL OPTIONS NAVI, KASETAFON ME 6 CD. MJETI ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE. SENSOR PARKIMI, BAXHA ETJ... ME LETRA TE SAPO PRERA PER 1 vit. 2 VJET KUALIDIMI. SHERBIME TE GJITHA TE BERA TE RANGE ROVER. SHUM E PASTER SI MAKIN NGA JASHT DHE BRENDA, FOTOT FLASIN VET. BRENDA TAPICERIA BEZH TAVAN KAMOSH. NGJYRA JASHT BLU ME REFLEKSE SIPAS KOHES .

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 9 July 2022
Support Ukraine