Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Land Rover Range Rover Sport

€9,800
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina eshte ne super gjendje ne cdo aspekt dhe full opsion ! Makine garazhi,privat jo tregtar e mbajtur per qejf me sherbime te bera ne kohe.makina flet vet nuk ka nevoje per reklam.i gatshem per cfardolloj prove !!mundesi nderrimi + - diferencen.cmim pak i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 7 August 2022
Support Ukraine