Bookmark This

2006' Land Rover Range Rover Sport

€7,500
Report This Ad!
  • 2006 Land Rover Range Rover Sport in Durres, Albania
Body: Wagon
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Land Rover Range Rover SPORT motorr 2.7nafte,fundi 2006 ,modeli full Options,baxho xhami,xhama te zinj origjinale,sedilje me ngrohje (para dhe mbrapa) ,sedilje me memorje+fryrje,sensore parkimi origjinale para -mbrapa,amortizim me jasteke shume e rehatshme ,klima bi-zonale,Tel,Navi,ekran touchscreen,bagazhier 6cd,drita led,komanda ne timon,pilot automatik,sallon lekure e zeze shume e paster dhe e pa cenosur,fenere me larje,opsionet e pershtatjes sipas terrenit,sensore dritash dhe shiu ,disqe te kromuar Sport,gomat 90%...Makina eshte ne gjendje te mire pune me sherbime te kryera ne kohe,dokumenta te paguara deri ne gusht

  • 067Show phone
  • Durres
  • 7 April 2021