2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2016' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 photos

2016' Land Rover Range Rover Evoque

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€22,000
Published 11 July 2024ID: 4FMGLe

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 8 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

Seller's comments about 2016' Land Rover Range Rover Evoque

🔱 Range Rover Evoque 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 2.2
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2016
🔹️Cmimi 》22.000 €

🔹️Pershkrimi 》Range Rover Evoque Dynamic i targuar dhe me letra te paguara. Makina eshte ne gjendje perfekte, thuajse si e re, aktualisht me 167.000 kilometra origjinale, me nje pronar. Cdo sherbim i bere dhe estetikisht si e re...
💠
---Audi-A3-Automatik---
✅️ Audi A3 Automatik ✅️
5 300EUR
Publikuar: Maj 13 07:34
Elbasan, Elbasan Municipality, Elbasan County, Central Albania, 3001, Albania
Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Viti: 2006 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 200 000 - 249 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Shqiptare Lloji i njoftimit:Shitet Njoftim nga: Kompani Komuna:Elbasan Ngjyra:E Zezë Prodhuesi:Audi Modeli:A3 Dërgesat e MerrJep
🔱 Audi A3 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 2.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2006
🔹️Cmimi 》5.300€
🔸️Nr i kontaktit 》 0697360515
🔹️Pershkrimi 》Audi A3 i targuar dhe me letra te sapopaguara. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe estetike. Cmimi pak I diksutushem.

Support Ukraine