Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Land Rover Range Rover Evoque

€18,500
2014' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2014' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2014' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2014' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2014' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2014' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
2014' Land Rover Range Rover Evoque photo #7
7 photos
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Age: 9 years
Mileage: 238000 km
Displacement: 2200 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Range Rover Evoque 2.2d SD4 Prestige
▪︎ Viti: 2014
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 238.000 me garanci
▪︎ Ngjyra: Kafe
Opsionet shtese:
▪︎ Full Options
▪︎ Gjendje 10/10
▪︎ Motor 2.2 Diesel
▪︎ Start Stop
▪︎ Cruise Control
▪︎ Vetparkim
▪︎ Keyless Go
▪︎ Klima Bi Zonale
▪︎ Fener Bi Xenon dhe Inteligjent
▪︎ ECO (fiket ne semafor)
▪︎ Kompjuter bordi me touch
▪︎ Navi
▪︎ AUX, CD, MP4, USB, Bluetooth
▪︎ Sistem audio Meridian
▪︎ Panorama
▪︎ Sensor Shiu
▪︎ Kamera 360°
▪︎ Kamera dhe sensor parkimi
▪︎ Tavan Panorama
▪︎ Sedilje elektrike
▪︎ Sedilje me ngrohje
▪︎ Sedilje me memorie ne 3 pozicione
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ Timoni me ngrohje
▪︎ Bagazhi mbyllet me buton
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
💶 Cmimi: 18.500€
⛔️NUK NDERROHET⛔️
📲 Telefon: +355 69 260 5773

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 17 November 2023
Support Ukraine