Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Land Rover Range Rover Evoque

€19,900
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
4 photos
Body: Pickup
Age: 10 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Range Rover Evoque R Dynamic
- 2.2 nafte
- 143’mije km
- Viti 2013
- Kambio Automatike
- Kroskot Digital Display
- Computer Board, limitator shpejtesie, pilot automatik
- Komanda ne timon
- Paddle shifters F1 ne timon (marshe ne timon)
- Interior Full Lekure
- Keyless entry
- Keyless go (ndezjen me buton)
- Sedilje Ngrohje & Memorie perpara
- Sensor automatik dritash edhe shiu
- Sensor parkimi & camera assist
- Camera 360 grade
- Tavan full panorama xhami
- Tavan Alcantara black
- Klima Automatike me ndarje ne 4 zona per secilin passagjer
- Xhami perparem me refleks blu dhe rezistence
- Xhama te zinj
- Pasqyra elektrike & mbyllje elektrike
- Bagazh me hapje mbyllje me button
- Larje Feneresh
- Sistem Audio Premium Meridian
- Inteligent Light full Led
- Drive Selection sipas terrenit
- Makina eshte full nga pjesa e ekstrave edhe teper e vecante, ne gjendje perfekte xhenerike mekanike, estetike.
- Cmimi 19900 Euro

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 13 December 2023
Support Ukraine