Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Land Rover Range Rover Evoque

€16,650
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Range Rover Evoque i vitit 2013 motorr 2.2 naft kambjo automatik,makina ka shum pak kohe ne shqiperi dhe eshte perdorur vetem nga nje pronar,te gjitha sherbimet e bera.çmimi i duskutueshem dhe mundesi nderrimi

  • 068Show phone
  • Fier
  • 28 December 2023
Support Ukraine