Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Land Rover Range Rover Evoque

€19,990
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2013' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 10 years
Mileage: 85000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

Extra Full Option me pak kilometra, gjendje perfekte .
Vetem 88.000 km origjinale
Motorr 2.0 benzin (behet me impjant gazi) gje qe e ben me konsum shume ekonomik
Kamera 360 °
Blind Spot
Marshe ne timon, Full Panorama
Shume e paster brenda dhe jashte.
Okazion vetem per pak dite
Vleresimi 10 nga 10

Me kete Cmim ju vendosim edhe impjantin e gazit.
Ps: ju lutem vetem telefonata serioze
auto.luxury.tirana

Support Ukraine