2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 photos

2012' Land Rover Range Rover Evoque

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€17,500
Published 7 June 2024ID: h7yWgj

Information from the owner

Age: 12 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2012' Land Rover Range Rover Evoque

Range Rover Evoque 2.2 nafte 2012 Dynamic
Shitet Range Rover Evoque i vitit 2012 me 156.000 km origjinale me te drejt kontrolli ku te deshironi. Makina eshte e sapo ardhur me dogan te paguar dhe full opsione. Disponon opsione si psh: sedile dynamic, amortizimi elektrik me 5 opsione, start stop, marsha ne timon F1, audio Meridian, vetparkim, sedile me ngrohje, kamera 360*, led ambienti me 5 ngjyra, timoni me ngrohje, bagazhi me buton, kroskoti me qepje me dore, keyless go, usb, navi, xhami ballor lejla fabrike, xhamat ansore pasqyr, 2 celsa, panorame, vetparkim etj. Cmimi me cash 17.500€ i diskutushem. Me nderrim ka cmim tjeter.

Support Ukraine