Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Land Rover Range Rover Evoque

€18,300
5 photos
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Range Rover Evoque Swiss Quality
Kilometra - 179 000 km te certifikuara (me liber te plote sherbimesh)
Viti 2012
Pershkrimi
- I sapo ardhur nga Zvicra , ne gjendje te shkelqyer si e re 10/10
- 2.2 Diesel (Nafte) Shume ekonomik
- Modeli Prestige me te gjitha opsionet.
- 190 hp
- Konsumi mesatar 6.2 litra
- Start/Stop
- Tavan panoramik
- Sendile lekure
- Sendile me memorje 1/2/3
- Sendile me ngrohje + ftohje
- Sendile me levizje elektrike
- Navigator multifunksional me prekje
- Sensore parkimi para dhe mbrapa
- Kamer parkimi para dhe mbrapa
- Ambient lighting me 5 ngjyra te ndryshme
- Sistem audio Meridian
- Marshet ne timon F1 +/-
- Pilot automatik
- Limitator shpejtesie
- Radio , CD , Tel , Bluetooth , Aux , Usb , Voice speak content
- Pasqyra elektrike me palosje
- Sensore dritash
- Sensore shiu
- Xhama te zinj origjinal
- Goma dhe disqe te reja 20çe
- Dogane e paguar
Cmimi - 18300€

Vendodhja - Durres

  • 067Show phone
  • Durres
  • 18 February 2023
Support Ukraine