Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Land Rover Range Rover Evoque

€19,300
6 photos
Body: Hatchback
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Range Rover Evoque 2.2 SD4
• Viti : 2011/2012
• Kilometra : 191.000 Km
• Motorr : 2.2
• Karburanti : Nafte
• Kambio : Automat
~ Modeli prestige full opsion
~ Start/ Stop
~ Konsumi mesatar 6.2 litra
~ Full Panorama
~ 360 grad kamera
~ Blind spot asistent
~ Sensor Parkimi
~ Vete parkim
~ Ambient Lights 5 ngjyra
~ Ekrane origjinale ( ipod dhe kufje )
~ Navi me touch
~ Kamer parkimi
~ Sediljet elektrike dhe memory
~ Sendilje me ngrohje
~ Timoni me ngrohje
~ Marsha ne timon F1 + -
~ TV ,DVD ,Bluetooth ,Aux , Mp3
~ Fenere Bixenon
~ Bagazh me buton
~ Xhama te zi origjinal
~ Sensor dritash / shiu
~ Pilot automatik
~ Sistemi i muzikes Meridian
~ Pasqyra me palosje elektrike
~ 4 Opsione ne baze te terrenit.
Makina eshte ne gjendje te perkryer , me dogane te paguar , e te gjitha sherbimet e bera gati vetem per tu targuar
Cmimi 19.300€ i diskutueshem / Makina ndodhet ne Elbasan

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 10 February 2023
Support Ukraine