Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Land Rover Range Rover Evoque

€19,000
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #1
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #2
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #3
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #4
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #5
2012' Land Rover Range Rover Evoque photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

💣SHITET RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC+
💣Viti:2013
💣Kambio Automatike
💣Kilometrat: 173.000
💣Karburanti : Nafte
💣Forca Motorike : 2.2 177(HP) MOTORR SD.4
Opsionet
* START SOTP (NDEZJE FIKJE)
* KEY LESS GO (HAPET ME CELS NE XHEP)
* TAVAN PANORAMIK
* NAVIGATOR SATELITOR
* AUX/DVD/BLUETOOTH/USB
* KAMERA PARKIMI 360* GRADE
* AMBIENT LIGHT ME 5 NGJYRA
* SEDILJE ELEKTRIKE ME MEMORYE+FRYERJE
* SEDILJE ME NGROHJE
* SEDILJE DYNAMIC SPORT
* TIMON ME NGROHJE
* AUTO PARK ASIST ( PARKOHET VET)
* TAPICERI LEKURE SHUME E PASTER
* DRITA BI XENO
* SENSOR PARKIMI PARA-MBRAPA
* BOKSET SISTEM MERIDIAN
* HAPJE DHE MBYLLJE BAGAZHI ME BUTON
* XHAMAT E ZI ORGJINAL
* GOMA DHE DISQJE TE REJA
* DISQJE 20
* PASQYRA ELEKRITKE+PALOSJE+LED
* KLIMA 2 ZONA
* KOMAMDA NE TIMON
* CRUISER CONTROL
* MARSHE NE TIMON
* AGILITY CONTROL(Eco/Comfort/Sport/Sport+)
* ECO DRIVING
* TAPICERI ME QEPJE TE BARDH DHE TE ZEZE
* ABS/ ESP
* SHUME E VECANT NE LLOJIN E VET
* MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE BRENDA DHE JASHTE
📂CMIMI:19.000€
📂VENDODHJA:TIRANE

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 October 2023
Support Ukraine