Bookmark This

2013' Land Rover Range Rover

€19,500
Report This Ad!
  • 2013 Land Rover Range Rover in Tirane, Albania
Mileage: 195000 km
Displacement: 2200 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Makina është blerë në Belgjikë.\\r\\nDokumentacionet i ka të gjitha në rregull dhe shërbimet gjithashtu.\\r\\nShitet për arsye emigrimi. Çmim i diskutueshëm.\\r\\n\\r\\n•Viti 2013\\r\\n•Kambio manuale (e bërë me porosi)\\r\\n•Naftë\\r\\n•170.000 km\\r\\n•Ngjyra gri/champagne\\r\\n•Tavan panoramik\\r\\n•Struktura SUV\\r\\n•6 Airbag\\r\\n•Drita Frenimi Prapa\\r\\n•Drita Mjegulle Prapa\\r\\n•Pasqyrat në ngjyrën e trupit\\r\\n•Timon me Komanda Multifunksional\\r\\n•Xhama Elektrikë\\r\\n•Mbyllje Qëndrore\\r\\n•Pasqyrat me Komandim\\r\\n•Mbështetese Koke Para dhe Prapa\\r\\n•Mbështetese Krahu Para\\r\\n•ISOFIX\\r\\n•Kompjuter Bordi\\r\\n•Sensorë Shiu\\r\\n•Sistemi Audio Land Rover 250W\\r\\n•Sistem Navigacioni\\r\\n•Sensorë Parkimi Para dhe Prapa\\r\\n•Disqe Alumini 19"\\r\\n•Sedile Lekure Premium\\r\\n•Automatik Zonal Bi Zona\\r\\n•Sistem Bluetooth\\r\\n•Sistem USB\\r\\n•Pilot Automatik\\r\\n•Levat e Transmisionit në Timon\\r\\n•Timon Prej Lëkure\\r\\n•Timon i Pozicionueshëm\\r\\n•Ndezje Start/Stop\\r\\n•ECO Start/Stop\\r\\n•Paketa Dynamic\\r\\n•Marmida Kuadrate Prapa\\r\\n•Dritat Xenon me Grafike LED\\r\\n•Dritat Xenon\\r\\n•Drita Mjegulle\\r\\n•Dritat Automatike

  • 069Show phone
  • Lorenc
  • Tirane
  • 28 December 2020