Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Land Rover Range Rover

€21,000
2011' Land Rover Range Rover photo #1
2011' Land Rover Range Rover photo #2
2011' Land Rover Range Rover photo #3
2011' Land Rover Range Rover photo #4
2011' Land Rover Range Rover photo #5
2011' Land Rover Range Rover photo #6
2011' Land Rover Range Rover photo #7
7 photos
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Age: 13 years
Mileage: 254000 km
Displacement: 4397 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

#Shitet ⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Range Rover Vogue 4.4 TDV8
▪︎ Viti: 2011
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Km: 254.000 me garanci
▪︎ Ngjyra: Gri
Opsionet shtese
▪︎ Full Options
▪︎ Super gjendje
▪︎ Start Stop
▪︎ Cruise Control
▪︎ Blind Spot
▪︎ Kroskot Digital
▪︎ Voice Control
▪︎ Klima me 4 Zona
▪︎ Fener Bi Xenon dhe Inteligjent
▪︎ Sistem audio Harman/Kardon
▪︎ Kompjuter bordi
▪︎ Navi
▪︎ CD/DVD
▪︎ Bluetooth
▪︎ AUX para dhe mbrapa
▪︎ Voice Control
▪︎ Phone
▪︎ Baxha
▪︎ Sensor parkimi
▪︎ Kamera parkimi
▪︎ Sedilje elektrike
▪︎ Sedilje me ngrohje/ftohje/masazh
▪︎ Sedilje me memorie
▪︎ Sediljet mbrapa elektrike
▪︎ Sediljet mbrapa me ekran
▪︎ Sediljet mbrapa me ngrohje/ftohje/masazh
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ Timoni me ngrohje
▪︎ Marsha F1 ne timon
▪︎ Bagazhi hapet/mbyllet me buton
▪︎ etj.
📍Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres Marikaj
💶 Cmimi: 21.000€ NDERROHET
📲 Telefon: +355692605773

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 19 January 2024
Support Ukraine