Bookmark This

2010' Land Rover Range Rover

€19,000
Report This Ad!
  • 2010 Land Rover Range Rover in Vlore, Albania
Mileage: 130000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

RANGE ROVER VOGUE Prodhimi 2010 Motorri - 3.6 TD V8Kambio AutomatikeNgjyra - Kafe e errët START / STOPSallon lekure kafe e errët Sedilje me ngrohje/ftohje ( para dhe mbrapa ) Sedilje me memorie dhe fryrje ( para dhe mbrapa ) Sediljet mbas me lëvizjeSedilje me TV Baxha xhamiKomanda në timonPilot automatikTimon me ngrohje AuX , CD , DvD Bagazhier 10 DisqeKamera parkimi 360 gradë Sensor parkimi para/mbrapaXeno / BiXenoPasqyra me ngrohje Makina është në gjendje shumë të mirë si brenda dhe jashtë . E sapo ardhur nga jashtë

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 26 April 2021