Report This Ad!
Bookmark This

2009' Land Rover Range Rover

€12,000
2009 Land Rover Range Rover in Tirane, Albania
Mileage: 170000 km
Displacement: 3600 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Range rover vogue 3.6 nafte \\r\\nViti 2009 \\r\\nKM 167,000\\r\\nKambio automatike - me opsion sport/manual\\r\\nAir conditioner para dhe mbrapa ( te komandueshme ) \\r\\nAirbag funksionale\\r\\nSedilje elektrike me memorie\\r\\nSensore parkimi\\r\\nEkran me navigim\\r\\nSherbimi dhe serviset e rregullta\\r\\nSedilje lekure - Me ngrofje dhe ftofje Para dhe mbrapa \\r\\nTimon me ngrohje\\r\\nShkalle levizese per hypje ne makine\\r\\nDrita LED xenon\\r\\nNgjyre e zez jashte, sedilje zeze - dual color veshja dru dhe krem\\r\\nMe baxho \\r\\nTelevizor sediljet mbrapa\\r\\nKamera indietro\\r\\nKamera anesore me aparatur per vendosje manuale \\r\\nMuzik 6 disqe \\r\\nXhama te erresuar mbrapa \\r\\nGoma 19 disqet e medhaja inox\\r\\n

  • 069Show phone
  • Aldi
  • Tirane
  • 5 June 2021