Bookmark This

2003' Land Rover Range Rover

€5,500
Report This Ad!
  • 2003 Land Rover Range Rover in Tirane, Albania
Mileage: 240000 km
Displacement: 2900 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Makina eshte prodhim i vitit 2003 por i jane shtuar disa aksesor te vitit 2009.
Fuqia motorrike 2.9 diesel.
Eshte ne gjendje shume te mire dhe i jane bere te gjitha sherbimet e nevojshme ne kohen e duhur.
Ka te paguara te gjitha dokumentat dhe taksat per nje vite.
Shitet per arsye mos perdorimi.
Te perfshir ne cmim jane dhe 2 stopa te rinje.

  • 069Show phone
  • Donald
  • Tirane
  • 1 November 2020