Report This Ad!
Bookmark This

2005' Land Rover Freelander

€5,500
2005 Land Rover Freelander in Tirane, Albania
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Land Rover Freelander HSE V6 2005 (High-Standard Equipment) Standarti më i lartë i makinave Land Rover 2.5 V6 Benzin-Gaz STAG (shumë ekonomike 600 LEK 100 KM). Kamio automatike (gearbox) tip-tronic. 4 goma katër-stinore 90 % te reja. Makina është në gjëndje të shkëlqyer motorrike xhenerike dhe fizike. Sallon lekure shumë i pastër me ngrohje sediljesh , panoramik, kondicioner AC, 4x4 automatike, me impiant muzike harman kardon origjinal fabrike . Makina është full option dhe shumë e mirëmbajtur. Personi që e përdor është merakli makinash. Letrat të sapo paguara tetor, vaj motorri castrol 10-40, filtra të markes man të sapo ndërruarr. Mundesi ndërrimi me makine me te vogel sedan.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 22 June 2021