Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Land Rover Discovery

€16,000
2012' Land Rover Discovery photo #1
2012' Land Rover Discovery photo #2
2012' Land Rover Discovery photo #3
2012' Land Rover Discovery photo #4
2012' Land Rover Discovery photo #5
2012' Land Rover Discovery photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

LAND ROVER DISCOVERY4 PANORAMIC MOTOR V8 5.0L .MAKINA ESHTE 20.09.2012.POR I BERE KOMPLET LOOK AUTOBIOGRAFY TE 2015.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 155000MILJE ORIGJINALE.MAKINA ESHTE 7VENDESHE.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMIN ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL .ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.M.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINAL TE FABRIKES..DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.ME KAMERA MBRAPA ORIGJINALE.SEDILJE ME
NGROFJE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE PERLE.TAPICERI LEKURE NGJYRE E ZEZE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PRERE GATI PER TARGA.
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
Instagram Auto Molla
VIBER---WHATSSAP----TANI--CEL

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 11 February 2024
Support Ukraine