2011' Land Rover Discovery photo #1
2011' Land Rover Discovery photo #2
2011' Land Rover Discovery photo #3
2011' Land Rover Discovery photo #4
2011' Land Rover Discovery photo #5
2011' Land Rover Discovery photo #6
6 photos

2011' Land Rover Discovery

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€14,000
Published 7 June 2024ID: qS0sUd

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Land Rover Discovery

LAND ROVER DISCOVERY4 PANORAMIC MOTOR V8 5.0L .MAKINA ESHTE 10.09.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 170000MILJE ORIGJINALE.MAKINA ESHTE 7VENDESHE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL .ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.M.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINAL TE FABRIKES..DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA.ME KAMERA MBRAPA ORIGJINALE.SEDILJE ME
NGROFJE.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES BARDHE PERLE.TAPICERI LEKURE NGJYRE BEZHE.MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PRERE GATI PER TARGA.
MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
CMIMI—14000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER. Instagram Auto Molla
VIBER—WHATSSAP-—TANI—CEL

Support Ukraine