Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Land Rover Discovery

€16,500
2011' Land Rover Discovery photo #1
2011' Land Rover Discovery photo #2
2011' Land Rover Discovery photo #3
2011' Land Rover Discovery photo #4
2011' Land Rover Discovery photo #5
2011' Land Rover Discovery photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

💥Cmimi 16499€
🚘 Land Rover DISCOVERY 4
📌3.0 SDV6 HSE Luxury Full
🔹Viti i prodh. : 2011
🔹Motorri SDV6 3.0 Nafte (biturbo 180kW/245Ps pa takse luksi)
🔹Emisioni ndotjes: Euro 5
🔹Km. 212.000 (me siguri dhe garanci 100%) te gjitha serviset e dokumentuara
🔹Kambio automatike (6 marshe)
🔹Climatronic 4 zonale (klima individuale dhe per pasagjeret mbrapa)
🔹7 Vende (2 te fundit mbyllen)
🔹Tavan komplet panoramik me hapje
🔹Sallon lekure bezhe super i paster me memorie dhe me ngrohje para dhe mbrapa
🔹Xhamat e pasem te erret origjinal nga fabrika,xhami i pare me rezistence
🔹Disqe alumini 19” goma 4 stinet
🔹4 Xhamat elektrike
🔹Pasqyra elektrike antiverbim me ngrohje dhe palosje
🔹4X4 AWD all terrain
🔹Airmatic (sistem ulje/ngritje sipas terrenit dhe deshires)
🔹Navigator,Radio/DVD/CD Mp3/Bagazhier/Aux/Bluetooth/Logic7/Harman Kardon
🔹Timoni me ngrohje dhe levizje elektrike dhe memorje
🔹Frigorifer tek krahu ne mes
🔹Telefon i integruar
🔹Ganxhe rimorkimi
🔹Sensore parkimi para/mbrapa
🔹Sensore drite,shiu dhe presioni gomash
🔹Feneret Bixenon inteligjent sipas kthesave dhe terrenit
🔹Led Daylight,interior ambient light full led
🔹Pedanat origjinale
🔹Keyless/Start/Stop (hapje/mbyllje/ndezje pa celes) dhe sistem alarmi Land Rover
🔹Sobe per ngrohjen e motorrit me komandim ne distance
Makina eshte me maksimumin e opsioneve te mundshme dhe ne gjendje perfekte,e importuar nga Gjermania,me dogane te paguar.
Full servis i sapo kryer,nderrim rripi te fazes kit,vaj dhe filtra etj
Te interesuarit serioz kontakt ne:

  • 068Show phone
  • Durres
  • 15 December 2023
Support Ukraine