Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Land Rover Discovery

€16,999
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Land Rover DISCOVERY 4
3.0 SDV6 HSE Luxury Full
Viti i prodhimit 11/2009
Motorri SDV6 3.0 Nafte (180kW/245Ps)
Emisioni ndotjes: Euro 5
Km. 199000 (me siguri dhe garanci 100%) te gjitha serviset e dokumentuara
Kambio automatike
Climatronic 2 zonale
360’ kamera
7 Vende (2 te fundit mbyllen)
Tavan komplet panoramik me hapje
Sallon lekure bezhe super i paster me memorie dhe me ngrohje para dhe mbrapa
Xhamat e pasem te erret origjinal nga fabrika
Disqe alumini 20” goma te reja 100%
Xhamat elektrike
Pasqyra elektrike me ngrohje dhe palosje
4X4 AWD all terrain
Airmatic (sistem ulje/ngritje sipas terrenit dhe deshires)
Mbyllje qendrore me pult dhe sistem alarmi LR
Navigator,Radio/DVD/CD Mp3/Bagazhier/Aux/Bluetooth/Logic7/Harman Kardon
Kamera parkimi
Timoni me ngrohje dhe levizje elektrike
Frigorifer tek krahu ne mes
Telefon i integruar
Ganxhe rimorkimi
Sensore parkimi para/mbrapa
Sensore drite,shiu dhe presioni gomash
Feneret Bixenon inteligjent sipas kthesave dhe terrenit
Led Daylight,interior full led
Pedanat origjinale
Keyless/Start/Stop (hapje/mbyllje/ndezje pa celes)
Sobe per ngrohjen e motorrit
Makina eshte me maksimumin e opsioneve dhe ne gjendje perfekte,e importuar nga Gjermania,me targa dhe te gjitha dokumentat te sapo paguara.
Full servis i sapo kryer,nderrim rripi te fazes kit,vaj dhe filtra etj.
Per nderrime dergoni ofertat ne whasapp.
Kontakt:

  • 068Show phone
  • Durres
  • 25 February 2023
Support Ukraine