Report This Ad!
Bookmark This

2009' Land Rover Discovery

€15,900
  • 2009 Land Rover Discovery in Vlore, Albania
  • 2009 Land Rover Discovery in Vlore, Albania - 2
  • 2009 Land Rover Discovery in Vlore, Albania - 3
  • 2009 Land Rover Discovery in Vlore, Albania - 4
  • 2009 Land Rover Discovery in Vlore, Albania - 5
  • 2009 Land Rover Discovery in Vlore, Albania - 6
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

LAND ROVER DISCOVERY Prodhimi 2009 Motorri - 3.0 SDV6 HSEKambio AutomatikeNgjyra - Blu e errëtSTART / STOPXhama te zinj orgjinal ( para dhe mbrapa ). Sallon lekure bezhëSedilje me ngrohje/ftohje ( para dhe mbrapa ) Sedilje me memorie dhe fryrje ( para dhe mbrapa ) Sediljet mbas me lëvizjeKomanda në timonPilot automatikTimon me ngrohje AuX , CD , DvD Bagazhier 10 DisqeKamera parkimi 360 gradë Sensor parkimi para/mbrapaXeno / BiXenoPasqyra me ngrohje Makina është në gjendje shumë të mirë si brenda dhe jashtë . E sapo ardhur nga jashtë .ME DOGANË TË PAGUAR Çmimi : 15.900
AUTO PENTA

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 25 August 2021