Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Land Rover Discovery

€16,999
2009' Land Rover Discovery photo #1
2009' Land Rover Discovery photo #2
2009' Land Rover Discovery photo #3
2009' Land Rover Discovery photo #4
2009' Land Rover Discovery photo #5
2009' Land Rover Discovery photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Land Rover DISCOVERY 4
3.0 SDV6 HSE Luxury Full
Motorri SDV6 3.0 Nafte (biturbo 180kW/245Ps pa takse luksi)
Emisioni ndotjes: Euro 5
Km. 200.000 (me siguri dhe garanci 100%) te gjitha serviset e dokumentuara
Kambio automatike (6 marshe)
Climatronic 4 zonale (klima individuale dhe per pasagjeret mbrapa)
360’ camera + parkimi
7 Vende (2 te fundit mbyllen)
Tavan komplet panoramik me hapje
Sallon lekure bezhe super i paster me memorie dhe me ngrohje para dhe mbrapa
Xhamat e pasem te erret origjinal nga fabrika,xhami i pare me rezistence
Disqe alumini 20” goma te reja
4 Xhamat elektrike
Pasqyra elektrike antiverbim me ngrohje dhe palosje
4X4 AWD all terrain
Airmatic (sistem ulje/ngritje sipas terrenit dhe deshires)
Navigator,Radio/DVD/CD Mp3/Bagazhier/Aux/Bluetooth/Logic7/Harman Kardon
Timoni me ngrohje dhe levizje elektrike dhe memorje
Frigorifer tek krahu ne mes
Telefon i integruar
Ganxhe rimorkimi
Sensore parkimi para/mbrapa
Sensore drite,shiu dhe presioni gomash
Feneret Bixenon inteligjent sipas kthesave dhe terrenit
Led Daylight,interior ambient light full led
Pedanat origjinale
Keyless/Start/Stop (hapje/mbyllje/ndezje pa celes) dhe sistem alarmi Land Rover
Sobe per ngrohjen e motorrit
Makina eshte me maksimumin e opsioneve te mundshme dhe ne gjendje perfekte,e importuar nga Gjermania,e sapotarguar dhe me te gjitha dokumentat te sapo paguara.
Full servis i sapo kryer,nderrim rripi te fazes kit,vaj dhe filtra etj

  • 068Show phone
  • Durres
  • 26 April 2023
Support Ukraine