Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Lancia Ypsilon

€2,600
no photo
Sold
1 month, 1 week ago
Age: 17 years
Fuel: Petrol
Transmission: Manual, 6 gears

shitet: Lancia Ypsilon 1.3 benzine viti 2007 e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa
makina disponon kambio manuale xhama elektrik cd player kondicioner me klime goma 100% te reja makina behet 100% me gaz etj
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike estetike dhe xhenerike
cmimi : i disk
tel :0677410380

Support Ukraine