Bookmark This

2008' Lancia Musa

€3,700
Report This Ad!
2008 Lancia Musa in Tirane, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Pink

-Lancia Musa 1.3 Diesel Multijet,,,-VitProdhim;12/2007,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Automat/Robotike,Sallon Gjysem Lekure/Leck Shum Te Paster,Tavan Panoramik,Xhama Te Zinj Origjinal Fabrike/Pasqyra Elektrike,Sensor Parkimi/Shiu,Fener Mjegulle/Drita Xenon/Stopat Led,AutoPilot,Komanda Ne Timon,Navi/Cd-Player/Aux/Usb,KlimaTronic,Timon City/Asr,Goma Te Reja/Disqe R16/Modeli Full Opsion,,,,-Taksa/Siguracion(Qershor 2021),,,,-Sherbimet E SapoBera/Makina Eshte Ne Gjende Shum Te Mir Motorrike/Xhenerike Ashtu Dhe Vizuale,,,,,-Mundsi Ndrrimi!!!!!,,,,,,-Makina Ndodhet Ne Pogradec!!!!!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 13 May 2021