Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Lancia Delta

€5,800
5 photos
Age: 13 years
Mileage: 130000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

LANCIA DELTA 3
1.8 Di T-Jet Automatic 2010
FULL OPTIONS
Ky model eshte versioni me special Lancia hatchback, me motor 1.8 benzin, 200 Hp @5000rpm, automat i plote me torque converter (jo robotic).
Makina ka 140.000 km dhe eshte ne gjendje optimale funksionale e vizuale. Makina nuk ka asnje modifikim, gjithcka origjinale nga fabrika.
▶️ Automat (torque converter)
      + Sport/Winter
▶️ Timon elektrik me komanda
      + F1 paddle shifters
▶️ Cruise control
▶️ Clima (dual zone)
▶️ Full panoramic
▶️ Auto dimming mirror
▶️ Sedile lekure/alcantara
▶️ Central locking
▶️ Armrest console + ❄️air compartment
▶️ Disqe alumini 17" OEM
▶️ Board computer
▶️ Radio CD / NAV / SD / USB / BT
▶️ Blue&Me
▶️ Drita auto me sensor + antimjegull
▶️ Fshirese auto me sensor
▶️ Dritare elektrike x4 te erret origjinal
▶️ Parking sensors
▶️ Stopa LED
▶️ Ambient lighting

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 February 2023
Support Ukraine