Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Lancia Delta

€5,300
2010' Lancia Delta photo #1
2010' Lancia Delta photo #2
2010' Lancia Delta photo #3
2010' Lancia Delta photo #4
2010' Lancia Delta photo #5
2010' Lancia Delta photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 180000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 100 % NE GAZ E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOKUMENTA TE PAGUARA
IMPJANT GAZI I SAPOMONTUAR ME 3 VJET GARANCI
TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA
ME CLIMA BI ZONA KOMANDA NE TIMOM PILOT AUTOMATIC, BLUETOOTH USB AUX, SEDILJE LEKURE DHE KAMOSH
SENSOR PARKIMI, DRITA STOPA LED
GJENDJE PERFEKTE

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 12 December 2023
Support Ukraine