Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Kia Sportage

€5,300
2007' Kia Sportage photo #1
2007' Kia Sportage photo #2
2007' Kia Sportage photo #3
2007' Kia Sportage photo #4
2007' Kia Sportage photo #5
2007' Kia Sportage photo #6
6 photos
Age: 17 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

KIA SPORTAGE
📂 Viti i prodhimit : 2007
📂 Forca motorrike : 2.0
📂 Karburanti : Diesel
📂 Kambio : Automatike
📂 Kilometra : 242727 Originale
📂 Vendodhja : Fier
📂 Opsionet shtese :
•Makina e blere me 0 e perdorur vetem nga nje person
•Makina esht nje gjendje perfekte 242 mij klm originale me Garanci
Sapo Ndrruar Kit Faze , vaj filtra ,ferrotat
•Xhama te zi origjinal
•Sedilje lekure edhe rrobe
•Radio, cd
•E paster si brenda dhe jasht
Cmimi 5300 €uro I Diskutushem

  • 068Show phone
  • Fier
  • 12 February 2024
Support Ukraine