Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Kia K7

€14,800
2015' Kia K7 photo #1
2015' Kia K7 photo #2
2015' Kia K7 photo #3
2015' Kia K7 photo #4
2015' Kia K7 photo #5
2015' Kia K7 photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 70000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Kia K7 (Cadenza) 2015 super makine ne gjendje te ruajtur!
Makina eshte 3.0 LPI dhe vetem gaz pa taks lluksi.
Ka 235hp(kuajfuqi)
Letrat e prera deri ne 2025
Disqe alumini 18 .
LED Headlights dhe stopat mbrapa LED.
Ka 70 mij kilometra .
Sodilje lekure me butona. Gjithashtu sodilja e shoferit dhe te pasagjereve para-mbrapa me ngrohje dhe timoni lekure me ngrohje.
Me navigator dhe ekran me prekje.
Kroskoti me qepje dhe dru.
Ndryshimi i ngjyrave te ambientit (Ambient lightning)
Komanda ne timon, cruize control.
Bluetooth, lexuesh CD, usb, aux.
Xhamat elektrike dhe pasqyrat ne ngrofje dhe mbyllje elektrike kur mbyllet makina dhe hapet. Eshte me sinjale te pasqyrat.
Xhamat e zinj me leter origjinale Amerikane per 5 vjet.
Sensor parkimi para mbrapa, kamera mbrapa.
Welcoming lights(Kur afrohesh ndizen dritat poshte dorezes se dyerve edhe hapen pasqyrat automatikisht)
Cmimi i diskutueshem

  • 067Show phone
  • Fier
  • 18 September 2023
Support Ukraine