Bookmark This

2015' Kia K2500

€8,700
Report This Ad!
  • 2015 Kia K2500 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 124000 km
Displacement: 2000 cc
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Kia K5 viti 2015, full option, kambio automatike, 2.0 gaz GPL(impjant fabrike), 5 porta, ngjyrë argjendi-shumë e bukur, 124.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch+kamer parkimi+GPS, limitator shpejtësie, 10 airbag, Start/Stop option, tavan xhami panoramik me hapje, xhama elektrike te zinj, drita xenon, pasqyra elektrike me palosje, sensorë parkimi prapa, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me fryrje me ajer, hapje të dyerve me prekje, kamer dhe karte memorie per regjistrim, disqe origjinale çerkin lega 16", goma Hankook 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, me doganë, i sapoardhur. E përshtatshme për taksi. Cmimi : 8700 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.

  • 067Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 28 November 2020