Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Jeep Wrangler

€15,500
6 photos
Mileage: 160000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Green

Jeep Wrangler 3.8 Benzine , Viti Prodhimit 2008 , me 160.000 km ,sallon cope , kamio Automat ,(kabrio) , pedana ansore , xhama te zinj origjinal , cd player , kompjuter bordi , , hapje mbyllje qendore , feneret kseno bi kseno , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike... Cmimi i diskutushem ose nderrohet Cel—Viber—WhatsApp— Facebook—Erjon Auto Instagram—ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 25 March 2022