Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Jeep Patriot

€11,500
2010' Jeep Patriot photo #1
2010' Jeep Patriot photo #2
2010' Jeep Patriot photo #3
2010' Jeep Patriot photo #4
2010' Jeep Patriot photo #5
2010' Jeep Patriot photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 10000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

shitet jeep patriot i vitit 2010 motorr 2.0 naft , manuale 6 marsha. makina esht ne gjendje shum te mir si vizuale ashtu dhe xhenerike/motorrike. 116mij kilometra origjinale , klima, feneret para me lupa dhe angel eyes. letrat sapo jan prer. cmimi 11500 euro

  • 069Show phone
  • Fier
  • 4 September 2023
Support Ukraine