Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Jeep Grand Cherokee

€17,800
2012' Jeep Grand Cherokee photo #1
2012' Jeep Grand Cherokee photo #2
2012' Jeep Grand Cherokee photo #3
2012' Jeep Grand Cherokee photo #4
2012' Jeep Grand Cherokee photo #5
2012' Jeep Grand Cherokee photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

🔱 Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 5.7
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Benzinë
🔹️Viti i prodhimit 》 2013
🔹️Cmimi 》17.800

🔹️Pershkrimi 》Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI fundi vitit 2012 benzinë, i sapo ardhur me dogane te paguar. Makina i ka te gjitha serviset te sapo bera dhe eshte shume e paster. Makina eshte full option, keyless go, klima bizona, sedilie elektrike me ngrohje, sallon lekure shum te paster, kamera dhe sensore parkimi, xhama te zi orgjinal, navi dvd tv aux etj …

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 11 December 2023
Support Ukraine