Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Jaguar XF

€9,900
2012' Jaguar XF photo #1
2012' Jaguar XF photo #2
2012' Jaguar XF photo #3
2012' Jaguar XF photo #4
2012' Jaguar XF photo #5
2012' Jaguar XF photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

JAGUAR XF 2.2 NAFT 2012 FULL OPSION
CMIMI: 9.900€ I DISKUTUSHEM

190.000 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
SAPO ARDHUR NGA ZVICRA
NAVI I MADH
2.2 NAFT
VITI 2012
KAMERA PARKIMI
SENSOR PARKIMI
AMG LOOK FABRIKE
KAMBIO AUTOMATIKE
SEDILJE ME NGROHJE+ELEKTRIKE
NGJYRA GRI
GOMAT AKULL TE REJA
PASQYRAT ME MBYLLJE
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
ME DOGAN TE PAGUAR
E TARGUAR
ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT
KONDICIONER/KLIMA
TAPICERIA SHUM E PASTER
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
4 XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE
MAKINA NUK KA ASNJE GERVISHTJE JASHTE+BRENDA
ASNJE LLOJ PROBLEMI

  • 068Show phone
  • Fier
  • 16 November 2023
Support Ukraine