Bookmark This

2009' Jaguar XF

€8,700
Report This Ad!
  • 2009 Jaguar XF in Shkoder, Albania
Body: Sedan
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Beige

jaguar 2.7 nafte viti 11/2009 me dokumenta shqiptare te paguara deri ne tetor 2020 makina esht shum ne gjendje te mir si xhenerike motorrike dhe kamjo shum e paster si brenda dhe jasht tapiceri lekure ngjyr bezh me memorje kryskot me qepje ngjyr vishnje cartier navi cd tv dvd camer mrapa start stop xhama te zinj origjinal sensor parkimi para mrapa xeno bi xeno leven e marshit model i ri si range rover 2015 goma te reja vaj filtra ferrita te sapo bera 190000 km te vetat mund ta kontrolloni kunte doni e gatshme per cdo lloj prove SHITET NDRROHET TEL VIBER VHATS 0673104755 indriti3

  • 067Show phone
  • Shkoder
  • 21 October 2020