Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Jaguar F-Pace

€22,900
2016' Jaguar F-Pace photo #1
2016' Jaguar F-Pace photo #2
2016' Jaguar F-Pace photo #3
2016' Jaguar F-Pace photo #4
2016' Jaguar F-Pace photo #5
2016' Jaguar F-Pace photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Jaguar F-Pace 2.0 Diesel Viti Prodhimit 2016 , fiket ne semafor , sensor parkimi para mbrapa , kamer parkimi , disqe alumini , goma te reja , drita kseno bi kseno , klima tronik , tavan xhami , navigator , cd player TEL ,komando ne timon , kompjuter bordi , limitator shpejtesie , sallon lekure t zeze , sedilje elektrike + memory+ngrofje , hapje mbyllje qendrore... Ne gjendje super te mire motorrike dhe xhenerike…Me te gjitha sherbimet e bera ne kohe..Cmimi- Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363 Viber—WhatsAp
Facebook---Erjon Auto
Instagram--ErjonAuto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 14 January 2024
Support Ukraine